O nas. Nowoczesność i tradycje.

| O nas |

O nas. Nowoczesność w sakralnych wnętrzach.

Firma VIZ-ART. istnieje od 14 lat. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w opracowywaniu najnowszych technologii i rozwiązań w branży Audio Video. Nasze doświadczenie, znajomość potrzeb oraz ogromna wiedza na temat systemów wyświetlania obrazu pozwalają nam organizować nawet najbardziej nietypowe i wymagające projekty, zawsze z najlepszym skutkiem.

Jesteśmy także pionierami w wyznaczaniu standardów jakości i obsługi. W swojej ofercie posiadamy najbogatszy wybór urządzeń oraz najciekawsze, najnowsze rozwiązania, których sami jesteśmy pomysłodawcą i producentem. Rozwiązania przez nas proponowane, są w dużej mierze zaczerpnięte z najbardziej wymagających światowych systemów wyświetlania obrazu, dlatego dają najwięcej możliwości, lepszą jakość oraz są proste w obsłudze.
Badania potrzeb, które prowadzimy oraz nasza wiedza i kompetencja pozwalają nam z wielkim powodzeniem wyznaczyć nową jakość oraz możliwości w systemach projekcji, charakterystycznych dla potrzeb sakralnych. Dobrze znamy potrzeby i problemy z którymi styka się niemal każdy kościół przy takich inwestycjach. Potrafimy najlepiej doradzić wybrać optymalne rozwiązanie do każdych warunków i każdego zapotrzebowania.

Nasza Wizja
Wyznaczanie nowych trendów dla branży Audio Video i Kina Domowego. Wdrażanie ich do naszych produktów, tak aby Klienci otrzymali to co najlepsze, a renomowane Salony AV oferowały najlepsze produkty od VIZ-ART. Nowatorskie pomysły prowadzą do tworzenia nowych trendów. Produkty i rozwiązania projektowane przez VIZ-ART wyznaczają trendy dla branży AV.

Misja VIZ-ART
Misją VIZ-ART jest dostarczanie najlepszych rozwiązań stosowanych w wymagających realizacjach. Produkty zaprojektowane i wykonane przez Zespół naszych pracowników mają być funkcjonalne i trwałe. Produkt VIZ-ART polecany jest przez Integratorów Kina Domowego i renomowane Salony Audio Video. Produkty z oferty VIZ-ART cieszą się uznaniem wymagających Klientów i prestiżowych realizacji.

Cele VIZ-ART

1. Wprowadzanie doskonałych rozwiązań do wielu miejsc.
  2. Dbałość o najwyższą jakość produktów w każdym szczególe.
  3. Wszelkie potrzeby przyjmujemy jako inspirację tworzenia nowych rozwiązań.
  4. Ciągłe podnoszenie jakości produktów.
  5. Bycie Liderem i wyznaczanie trendów jakości i stylu.
  6. Najwyższe uznanie dla  JAKOŚCI produktów i oferowanie ich do wymagających wnętrz.
  7. Wprowadzanie wyłącznie bezkompromisowych rozwiązań
  8. Utrzymanie najwyższej jakość ręcznie wykonywanych produktów.

To, co ważne dla VIZ-ART

• Cenimy każdą indywidualność
  • Tworzymy produkty nieprzeciętne
  • Dbamy o środowisko i ekologię.
  • Nasze produkty są wykonane w Polsce przez doświadczonych pracowników.
  • Produkty są najwyższej jakości, potwierdzonej certyfikatem ISO 9001

Zespół VIZ-ART

• Ukierunkowany na pełną satysfakcję Klientów
  • Zwracający uwagę na najdrobniejsze szczegóły w wykonaniu produktów
  • Szukający najlepszych rozwiązań.
  • Nastawiony pozytywnie do otoczenia
  • Profesjonalny i sumienny w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Przyjmujący każdą polemikę jako źródłem inspiracji

Dlaczego warto wybrać VIZ-ART