Projekty i instalacje w kościołach

instalacje w kosciolach viz-art

Projekty i instalacje urządzeń do wyświetlania obrazu oraz systemy nagłośnień do kościołów.

Zarówno nagłośnienie jak i projekcja obrazu  to  bardzo złożone systemy.  Dziś zakup projektora czy wybranie odpowiednich głośników to za mało, aby system mógł spełniać wszystkie oczekiwania.

Jednocześnie przy tak wymagających obiektach jakimi są kościoły niezbędne jest odpowiednie dobranie urządzeń tak pod względem technicznym jak dopasowaniem stylem do konkretnego wnętrza.

W VIZ-ART korzystając z wiedzy z zakresu nagłośnienia, projekcji oraz wykonania wymaganych elementów montażowych jesteśmy otwarci na każde nawet najbardziej nietypowe zapotrzebowanie.

Nasza firma zajmuje się pełnym wykonaniem projektu takich systemów oraz instalacją, a osoby obsługujące urządzenia czy cały system otrzymują przeszkoleniem i moga liczyć na ciągłą pomoc.

Biuro projektowe VIZ-ART.pl dobiera urządzenia do wyświetlania obrazu oraz naglośnienie w taki sposób, aby były w maksymalnym stopniu wykorzystane a zarazem obsługa  jak najprostsza dla użytkowników.