Strony internetowe WWW dla kościołów

Strony internetowe WWW.

Wiemy, że w dzisiejszych czasach Internet jest ważnym i liczącym się  medium i sposobem dotarcia do ludzi.

VIZ-ART jako firma profesjonalnie podchodząca do aranżacji nowoczesnych rozwiązań i technologii w kościołąch oferuje tworzenie stron internetowych www specjalnie pod kątem potrzeb parafii.

Od początku stworzymy nowoczesną stronę www z materiałami ustalonymi tak aby spełniału w 100 % oczekiwania użytkowników. Oferujemy także bieżące administrowanie strony internetowej przy stałym kontakcie z parafią lub osobą upoważnioną do działania w imieniu parafii.
Posiadamy nowoczesne grafiki i wyjątkowy program do administrowania stron WWW.
Powierzone zadania traktujemy niezwykle poważnie, dlatego staramy się być zawsze o krok przez Waszymi potrzebami. Możemy zbudować forum internetowe parafii, czyli miejsce gdzie dzięki sieci internetowej wierni mogliby się wypowiadać publikując swoje teksty oraz komunikować między sobą.