Oferta produkty dla kościoła

Oferta

Ekrany projekcyjne.  Wykonywane ekrany: elektryczne, ramowe oraz z napinaczam.
Ekran projekcyjny VIZ-ART to oryginalny design.

Produkując ekrany projekcyjne mamy na uwadze oczekiwania najbardziej wymagających Użytkowników kina domowego i prestiżowych sal konferencyjnych. Ekrany projekcyjne VIZ-ART to innowacyjność i połaczenie unikalnych cech: oryginalnego wzornictwa, najwyższej jakości wykonania i prostego montażu. Znając oczekiwania klientów stawiamy na komfort i łatwą obsługę urządzeń Kina Domowego.

Ekran projekcyjny oferowany przez VIZ-ART,

dedykowany dla najbardziej wymagający Użytkowników jak Architekci i dobre salony AV . Wybór powierzchni projekcyjnych do szerokich zastosowań, importowanych od uznanych producentów m. in. Da-Lite zaspakaja oczekiwania najbardziej wymagających Użytkowników.

System Personalizacji Ekranów oznacza dla nas więcej niż możliwość wykonania ekrany na wymiar, czy wybór wysokości górnego czarnego pasa (Black Boarder). Dla Was wykonujemy ekrany elektryczne i ramowe w obudowach satynowych, lakierowanych na każdy kolor RAL, o wyglądzie i fakturze drewna (wiele egzotycznych gatunków) i wyjątkowym aksamitnym welwetowym wykończeniu. Od 12 lat wyznaczamy trendy, oferując ekrany najwyższej klasy.

W ofercie przedstawiamy także komfortowe windy do ekranów.

Ekrany projekcyjne. Ekran do projekcyjnych sal Kinowych i konferencji.