SacroScreen

System mechanizmu SacroScreen służy do montażu ekranu projekcyjnego we wnętrzach kościelnych.

Odchyla ekran na czas projekcji, aby wyświetlany obraz był widoczny podczas nabożeństwa.
Po zakończeniu projekcji ekran projekcyjny zostaje zwinięty, a mechanizm SacroScreen odsuwa go, żeby przylegał do ściany nie zasłaniając prezbiterium.
Istotą systemu SacroScreen jest zachowanie stylu architektonicznego świątyni przy integracji nowoczesnych technologii projekcji i nagłośnienia we wnętrzach kościołów.
SacroScreen wykonywany jest w kolorach dobieranych indywidualnie, żeby całość idealnie pasowała do kolorystyki kościoła. Na wybrany kolor zwykle lakierowana jest też obudowa ekranu.

Mechanizm SacroScreen pozwala na montaż ekranu każdej szerokości nawet do 400 cm, zapewniając stabilną pracę mechanizmu.

OPIS I  ZASADA DZIAŁANIA SacroScreen :

Karta katalogowa - pobierz plik PDF

SacroScreen

System automatycznie odchyla ekran od ściany w kierunku uczestników nabożeństwa, aby na czas wyświetlania pieśni widoczny był czytelny tekst czy zdjęcia wyświetlane np z uroczystości . Odsuwając ekran po projekcji ukrywa go przy ścianie nie zasłaniając prezbiterium.

SacroScreen integruje nowoczesną technologię w stylowych wnętrzach kościołów, pozwalając na zachowanie jego stylu

• System mechanizmu SacroScreen służy do montażu ekranu projekcyjnego we wnętrzach kościołów.
  • Ekran odchylany jest od ściany na czas projekcji, aby wyświetlany obraz był widoczny podczas nabożeństwa.
  • Po projekcji ekran zostaje zwinięty. Mechanizm SacroScreen odsuwa go, aby przysunięty do ściany nie zasłaniał prezbiterium.
  • Istotą systemu SacroScreen jest zachowanie stylu architektonicznego świątyni. Pozwala na integrację nowoczesnych technologii projekcji i nagłośnienia we wnętrzach kościołów.
  • SacroScreen wykonywany jest w kolorach dobieranych indywidualnie, aby całość idealnie pasowała do kolorystyki kościoła. Na wybrany kolor zwykle lakierowana jest też obudowa ekranu.
  • Mechanizm SacroScreen pozwala na montaż ekranu każdej szerokości do 400 cm, zapewniając stabilną pracę mechanizmu.

• odchyla ekran od ściany na czas projekcji (sterowanie za pomocą pilota bezprzewodowego )
  • odsuwając ekran po projekcji ukrywa go przy ścianie nie zasłaniając prezbiterium
  • integruje nowoczesną technologię w stylowych wnętrzach kościołów, zachowując jego określony styl