Ekrany do projekcji tylnej

Ekran elektrycznie rozwijany do projekcji tylnej. Niezawodny do kościołów - doskonała jakość wyświetlanego obrazu (teksty pieśni, filmy) nawet przy jasnych wnętrzach oraz prosty montaż i obsługa.

Ekrany ścienne wykonywane są z materiałów najwyższej jakości z powierzchnią Matt White. Eleganckie wzornictwo ekranu, owalna obudowa z aluminium anodowanego i perfekcja wykonania to cechy charakteryzujące ekrany VIZ-ART.

Karta katalogowa - pobierz plik PDF

Ekrany ścienne produkowane przez VIZ-ART to jakość, profesjonalizm i komfort. Komort użytkowania zapewnia wysokiej jakości trwała powierzchnia, cichy najnowszej generacji napęd Somfy (42dB), szybkie i równomierne zwijanie ekranu w 14 sek.* oraz tłumik drgań stosowany od chwili wprowadzenia modelu na rynek AV. Możliwość ustawienia wyłączników krańcowych na inną wysokość (niższa od produkcyjnej). Komfort obsługi zapewnia sterowanie bezprzewodowe radiowe RF lub na podczerwień IR ( sterowanie daje możliwość zaprogramowania ekranu do rozwiania dwóch formatów 4:3 i 16:9).

Prawdziwym ułatwieniem dla Użytkowników kina domowego jest możliwość jednoczesnego włączania projektora i rozwijania ekranu. Prosta obsługa z użyciem jednego przycisku pilota (sterowania ekranem z 12V wyjścia z projektora z zastosowaniem modułu TRIGGER 5-30V ). W projektorach nie posiadających wyjścia 12V wystarczy użyć moduł TRIGGER 230V, który pozwala uzyskać ten sam efekt. Ekrany projekcyjne VIZ-ART od wielu lat są synomimem jakości i niezawodności.

Ekran elektryczny plus projektor to obecnie najlepsze rozwiązanie. Ścienne ekrany do projektora to najczęściej wybierane rozwiązania do profesjonalnych realizacji w kościołach.