Parafia NMP Matki Pięknej Miłości - Warszawa

We wnętrzu kościoła została wykonana instalacja projekcji multimedialnej do wyświetlania pieśni podczas nabożeństw, oświetlenie wnętrza oraz prace elektryczne. Obraz wyświetlany jest z projektora na ekran projekcyjny Jowisz Rear służący do projekcji wstecznej. Ekran projekcyjny zainstalowany do automatycznej windy poziomej SacroScreen, która po zakończeniu nabożeństwa odsłania prezbiterium przesuwając ekran do ściany bocznej. System umożliwia podział instalacji na etapy, tak aby koszty były ponoszone sukcesywnie. Kolejność pieśni wyświetlanych z projektora może być wybierana przez organistę korzystającego z komputera i wybranego oprogramowania zawierającego najbardziej znane pieśni. Program umożliwia dodawanie własnych pieśni, filmów i zdjęć oraz treści jakie mają zostać wyświetlone podczas nabożeństwa. Doświadczeni instalatorzy przy prowadzeniu prac głównych są w stanie przeprowadzić konserwację instalacji elektrycznej, alarmowej, internetu czy także centrali telefonicznej.