Projekcja i nagłośnienie. VIZ-ART dla kościołów.

Systemy AV w kościołach: wyświetlanie pieśni, słów modlitw i filmów.

Nowoczesność i technika oferowana przez VIZ-ART dla kościoła. Systemy nagłośnieniowe, multimedialne i nowoczesna technologia są w każdej dziedzinę życia. VIZ-ART w wyjątkowy sposób wprowadza nowoczesność do wnętrz sakralnych nie naruszając stylu i charakteru każdego indywidualnego wnętrza.

Projekcja Projekt i instalacja Galeria realizacji
Nagłośnienie Informatyka w kościele Automatyka i zabezpieczenia

Systemy nagłośnieniowe oraz multimedia wkraczają w każdą dziedzinę życia. Tak w domach prywatnych, salach szkoleniowych, konferencyjnych, tak samo spotykamy je w budynkach sakralnych, kościołach i salach katechetycznych. Dziś trudno wyobrazić sobie kościół bez odpowiedniego nagłośnienia. Nowoczesność w kościele jest dziś standardem. Coraz częściej w kościołach spotykamy multimedialne systemy wyświetlania obrazu. Projekcja czyli obraz w połączeniu z mową to najlepszy sposób przekazywania informacji. Projektor w kościołach to najlepszy sposób na wyświetlanie tekstów pieśni czy filmów, (kiedyś tą funkcję spełniał rzutnik, który nie pozwala na wyświetlanie ruchomego i wyraźnego obrazu). Wyświetlanie czyli projekcja otwiera nowe możliwości spotkań wiernych, chociażby pokaz z ostatniej pielgrzymki lub wyświetlanie tematycznych filmów. W salach katechetycznych projektor i ekran, to najlepsze dopełnienie nauki. Od zawsze słowo mówione połączone z ruchomym obrazem jest najlepiej przyswajane przez człowieka i na długo pozostaje w pamięci. Automatyka i systemy projekcji producenta VIZ-ART cieszą się uznaniem w wielu prestiżowych miejscach. Produkty cenione są za wyjątkowy design, precyzję i trwałość, a firma za indywidualność podejścia. Dla wybierających najwyższą jakość oferujemy produkty wyjątkowe, aby realizacja projekcji czy nagłośnienie w kościele dobrze służyła przez długi czas.