Projekcja. Wyświetlanie tekstów w kościele.

Projekcja. Wyświetlanie tekstów.

W dzisiejszych czasach nowoczesności w każdej dziedzinie życia, nie ma  problemu z wyborem systemu do projekcji obrazu.

W ofertach wielu producentów znaleźć można między innymi monitory plazmowe, ekrany diodowe, ekrany LED , rzutniki tekstu oraz projektory multimedialne. Każdy z tych systemów posiada inne właściwości i przeznaczony jest do innych celów.

W tym gąszczu urządzeń na rynku ważne jest aby dobrać odpowiedni system do konkretnego budynku. Chodzi tu o nasłonecznienie, wielkość projekcji, kąt oglądania.

Jako firma oferująca NOWOCZESNE rozwiązania dla kościołów posiadamy w ofercie wszystkie z wymienionych wyżej systemów wyświetlania obrazu.  W naszej ofercie znajduje się ok. 200 modeli projektorów, ekrany diodowe, sami produkujemy ekrany projekcyjne oraz uchwyty odchylające ekrany od ściany.

Są to nowatorskie rozwiązania, które bardzo dobrze sprawdzają się właśnie w budynkach kościelnych. Nasi specjaliści z powodzeniem dobiorą odpowiedni system do konkretnego wnętrza, wybiorą także taki sprzęt, który idealnie uda się dopasować np. do klasycznego wnętrza kościoła tak aby nie zaburzał harmonii stylu a swoją technologią był prosty w użytkowaniu i czytelni dla wiernych nawet z najdalszych miejsc w świątyni.