Projekty i instalacje multimedialne

Projekty i montaże AV w kościołach

Projekty nagłośnienia i  projekcji obrazu to systemy często bardzo złożone. Nie wystarczy kupić odpowiedni projektor lub odpowiednie głośniki, które nam się podobają z zewnątrz aby system spełniał wymagania i oczekiwania.

Nasza firma zajmuje się pełnym wykonaniem projektu takich systemów do wnętrz sakralnych, kościołow zupełnie nowoczesnych jak i zabytkowych.
Po doborze proponowanych elementów nagłośnienia i projekcji samodzielnie wykonujemy instalacje multimedialne i wszelkie montaże AV. Kiedy instalacja multimedialna jest zakończona, następuje pora na uruchomienie systemu. Później pozostaje tylko przeszkolenie osób użytkujących konkretne urządzenia.

Nasza firma wykonuje projekty instalacyjne, pełne multimedialne instalacje oraz uzupełnijące montaże AV.  W tak wymagających obiektach jakimi są kościoły konieczne jest odpowiednie dobranie urządzeń pod kątem technicznym jak dopasowaniem do wnętrza.