Wiedza i Doświadczenie

Firma VIZ-ART istnieje od 1998 roku. Od początku działalności bierzemy udział w tworzeniu rozwiązań w branży Audio Video wg najnowszych i rozwijających się technologii.

Zostaliśmy zauważeni i nagrodzeni podczas prestiżowych Międzynarodowych Targów SacroExpo.

Nasze urządzenie SacreScreen zostało wybrane przez eksperta ds. budownictwa i sztuki sakralnej ks. Piotra Sierzchały jako 1 z 3 najlepszych produktów prezentowanych podczas wydarzenia.

Nasze doświadczenie, znajomość potrzeb oraz ogromna wiedza na temat systemów wyświetlania obrazu pozwalają nam organizować nawet najbardziej nietypowe i wymagające projekty, zawsze z najlepszym skutkiem.

W swojej ofercie posiadamy wiele urządzeń np. projektory, rzutniki, ścienne windy zasłaniające obrazy, telewizory, ekrany i różne mechanizmy, których wiele sami zaprojektowaliśmy i produkujemy. Rozwiązania przez nas proponowane, są w dużej mierze zaczerpnięte z najbardziej wymagających systemów wyświetlania obrazu, dlatego dają najwięcej możliwości, trwałość oraz łatwość obsługi.

Badamy potrzeby oryginalnych wnętrz sakralnych, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem aby razem z Inwestorem zbudować rozwiązanie dopasowane do potrzeb sakralnych. Poznajemy problemy z którymi styka się niemal każdy kościół przy inwestycjach związany z nowoczesnymi instalacjami. Doradzimy i pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie do każdych warunków i każdego zapotrzebowania.