Nasze Realizacje

Parafia NMP Matki Pięknej Miłości – Warszawa

We wnętrzu kościoła została wykonana instalacja projekcji multimedialnej do wyświetlania pieśni podczas nabożeństw, oświetlenie wnętrza oraz prace elektryczne. Obraz wyświetlany jest z projektora na ekran projekcyjny VIZ-ART. Jowisz Rear służący do projekcji wstecznej. Ekran projekcyjny zainstalowany do automatycznej windy poziomej VIZ-ART SacroScreen, która po zakończeniu nabożeństwa odsłania prezbiterium przesuwając ekran do ściany bocznej.

System umożliwia podział instalacji na etapy, tak aby koszty były ponoszone sukcesywnie. Kolejność pieśni wyświetlanych z projektora może być wybierana przez organistę korzystającego z komputera i wybranego oprogramowania zawierającego najbardziej znane pieśni. Program umożliwia dodawanie własnych pieśni, filmów i zdjęć oraz treści jakie mają zostać wyświetlone podczas nabożeństwa.

Doświadczeni instalatorzy przy prowadzeniu prac głównych są w stanie przeprowadzić konserwację instalacji elektrycznej, alarmowej, internetu czy także centrali telefonicznej.

Kościół świętego Jana Apostoła w Nurze
Parafia Świętych Archaniołów w Bielcach – Mołdawia
Kościół pw. Św Pankracego w Guminie
Parafia rzymskokatolicka św. Wawrzyńca – Glinianka
Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus – Warszawa
Trzebinia – Sanktuarium MB FATIMSKIEJ
Kościół parafialny p.w. Narodzenia NMP w Krakowie – Bieżanowie
Sanktuarium JASNA GÓRA

W Santuarium na Jasnej Górze użytkowane są ekrany elektrycznie rozwijane wykonane przez VIZ-ART. Kompleksowa realizacja wraz z systemem projekcji spełnia oczekiwania wyjątkowych wnętrz i Odbiorców.

Parafia pw. św. Zygmunta w Królewie
Kościół Narodzenia NMP – Konstantynów Łódzki