Informatyka w kościele

Jako firma oferująca Nowoczesne rozwiązania dla kościołów posiadamy w ofercie różne programy komputerowe tworzone iskierowane konkretnie dla parafii.
Strony internetowe WWW z niezwykle prostym zarządzaniem treścią i zamieszczanymi zdjęciami. Innym przykładem jest  program używanym przez organistów do prowadzenia mszy wyświetlający pieśni, co znacznie ułatwia codzienną pracę.

Posiadamy także programy do obsługi kancelarii, ustalania harmonogramu pracy oraz indywidualnie tworzone serwisy stron internetowych www do prostego i intuicyjnego zarządzania.

Wiemy, że w dzisiejszych czasach Internet jest ważnym i liczącym się  medium i sposobem dotarcia do ludzi.

VIZ-ART jako firma profesjonalnie podchodząca do aranżacji nowoczesnych rozwiązań i technologii w kościołąch oferuje tworzenie stron internetowych www specjalnie pod kątem potrzeb parafii.

Od początku stworzymy nowoczesną stronę www z materiałami ustalonymi tak aby spełniału w 100 % oczekiwania użytkowników. Oferujemy także bieżące administrowanie strony internetowej przy stałym kontakcie z parafią lub osobą upoważnioną do działania w imieniu parafii.
Posiadamy nowoczesne grafiki i wyjątkowy program do administrowania stron WWW.
Powierzone zadania traktujemy niezwykle poważnie, dlatego staramy się być zawsze o krok przez Waszymi potrzebami. Możemy zbudować forum internetowe parafii, czyli miejsce gdzie dzięki sieci internetowej wierni mogliby się wypowiadać publikując swoje teksty oraz komunikować między sobą.