Rzutniki i Projektory

Projektor multimedialny i Ekran do Kościoła.

Ekran do KościołaProjekcja, czyli wyświetlanie tekstów i ruchomych obrazów w kościele.

Pomożemy w doborze optymalnych modeli projektora i ekranu pasującego do specyfiki każdego wnętrza sakralnego. Na rynku dostępnych jest wiele modeli projektorów do wyświetlania obrazów i tekstów w kościele, każdy ma inne możliwości, przeznaczenie czy zalecane użytkowanie, dlatego właściwe jest dobranie go do specyfiki wnętrza i oczekiwań instalacji.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu systemów Audio Video do kościołów pomożemy dopasować urządzenia do indywidualnych warunków każdego kościoła.

Projektory to najlepsze i uniwersalne rozwiązanie do wyświetlania tekstu, zdjęć i filmów w kościele. Obraz o wybranej wielkości zostanie wyświetlony na ekranie o wymiarze dokładnie wyliczonym do potrzeb. Kolory mechanizmów i elementów mogą zostać dopasowane do kolorystyki wnętrza. Obecnie oferowane projektory AV wypierają dawne rzutnik slajdów. Po zakończonej projekcji ekran automatyczne zostanie przesunięty do ściany aby odsłonić prezbiterium, to pozwala aby ołtarz i prezbiterium nie były zasłaniane na stałe a styl wnętrza nie zostanie zakłócony żadnymi elementami (nowoczesna technologia pozostanie w zgodzie z zabytkowym czy tradycyjnym stylem wnętrza).