SacroScreen

Ekrany w Kościołach

Ekran Sacro

System mechanizmu SacroScreen służy do montażu ekranu projekcyjnego we wnętrzach kościelnych.

Mechanizm elektryczny odchyla ekran na czas projekcji, aby ekran i wyświetlany obraz był widoczny podczas nabożeństwa.

Po zakończeniu projekcji ekran projekcyjny zostaje zwinięty, a mechanizm SacroScreen odsuwa go, żeby przylegał do ściany nie zasłaniając prezbiterium.

Istotą systemu SacroScreen jest zachowanie stylu architektonicznego świątyni przy integracji nowoczesnych technologii projekcji i nagłośnienia we wnętrzach kościołów.

SacroScreen wykonywany jest w kolorach dobieranych indywidualnie, żeby całość idealnie pasowała do kolorystyki kościoła. Na wybrany kolor zwykle lakierowana jest też obudowa ekranu.

Mechanizm SacroScreen pozwala na montaż ekranu każdej szerokości nawet do 300 cm, zapewniając stabilną pracę mechanizmu.