Ekrany Projekcyjne

Projekcja i wyświetlanie tekstów w kościele.

Wyświetlanie tekstów w Kościele

Ekran projekcyjny zostanie dobrany i wykonany do dokładnych potrzeb projektu. Wybór kształtu i wielkości obudowy ekranu, dopasowanie rodzaju powierzchni projekcyjnej do typu projekcji i projektora oraz wielkość dokładnie na wymiar wg wielkości projekcji.

Wybór ekranu projekcyjnego ma duże znaczenie dla jakości wyświetlanego obrazu, a trwałość powierzchni projekcyjnej i wysokiej klasy elementy mechaniczne dla długiego czasu użytkowania.
Ekran projekcyjny zostanie wykonany w sposób najbardziej odpowiadający potrzebom wnętrza, np. rama ekranu stałego może zostać zabudowana złocona drewnianą ramą jak do obrazów.

Ekran elektrycznie rozwijany oprócz standardowych kolorów obudowy możemy polakierować na dowolny wskazany kolor wg RAL, dopasowując go do kolorystyki wnętrza w którym będzie użytkowany.